Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este Joi Oct 19, 2017 7:06 am

Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Cv bibaculus1 
Autor Mesaj
Membru nou-nouț
Membru nou-nouț

Status: Neconectat
Mesaj Cv bibaculus1
Va salut cu respect,
Nume DIMITRIU VLADIMIR /nascut 07-05-1961 Constanta
1968 primul ,,contact,, cu arma de vinatoare a tatalui meu ! Microb incurabil de atunci !
1977 Campion national de tir 0,22lr medalie aur si atestat maestru al sportului .
1982 Vinator cu acte in regula .
Pauza din 1997 pina anul acesta sper ,,vinator,, din nou, dar posesor de permis ,,B,, si arme ac si autoaparare.Lipsa se datoreaza serviciului de pe mare si a unei cauze pur subiective ce nu o pot expune aici :-[
Imi place tirul de performanta /poligon
La vinatoare sunt innebunit la porci /giste /gugustiuci/rate .Mai putin iepuri acum si DELOC CAPRIOARE :-\ si evident mirajul vinatorii in grup etc etc
Arme avute IJ 54/IJ58/KRUPP 20 4 inele / IJ BOK IZH cal 12/JECO 5,6 0,22LR,/MP43/Cugir hornet 5,6 modificat =de vinatoare evident restul de tir si ac nu le enumar aici.
Moto :Niciodata nu se minte atit de mult ca inaintea unor alegeri ,in timpul unui razboi sau dupa o vinatoare :poznas:
Cacat in traista tuturor din forum :D
Imagine

Mar Ian 17, 2017 8:21 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 1 mesaj ]