Switch to full style
Discutii cu privire la vanatoare asa cum apare ea in mass-media
Scrie un răspuns

O carte mult asteptata !!! "Caleidoscop Ionel Pop"

Mie Sep 12, 2018 9:51 am

Dragi camarazi !!!

Cu ceva timp in urma v-am promis lansarea unei noi carti de/despre vanatoare !!!

Cartea poarta titlul "Caleidoscop Ionel Pop" si cuprinde mai multe texte nepublicate ale lui Ionel Pop, preluate din manuscrisele "La hotarul umbrelor ..." si "Genius loci". Mai mult, cartea include si un studiu biobibliografic despre viata si opera lui Ionel Pop si un capitol despre aparitia si evolutia revistei Carpatii (1933-1947), scris de Ionel Pop in anul 1977.

Imagine

Toate cele de mai sus insumeaza 214 pagini de literatura cinegetica autentica in spiritul si cu talentul celui care a fost cel mai mare scriitor de literatura cinegetica al nostru, Ionel Pop !!!

Va vor surprinde cu adevarat povestirile "La stâna Stănciuleștilor" și "Apa neagră", texte de o înaltă finețe psihologică și încărcate de un dramatism veritabil.

O carte deosebita, care va oferi o lectura placuta oricarui vanator adevarat, si nu numai ...

Pentru comenzi, trimiteti datele voastre complete (nume, adresa, telefon) la adresa de e-mail: ioan.venator@gmail.com.
Pretul cartii este de 35 de lei.

Waidmannsheil si... lectura placuta !!!

Mentiune: Din cauza dificultatilor de ordin logistic pe care le-am intampina expediind cate un singur exemplar/comanda, rugamintea ar fi, in masura posibilitatilor, sa va grupati cel putin trei persoane, pentru a comanda minim 3 carti/comanda. In acest fel veti economisi costul de transport, care este 20 de lei / comanda.

Imagine

Imagine

Re: O carte mult asteptata !!! "Caleidoscop Ionel Pop"

Joi Sep 13, 2018 3:35 pm

Chiar nicio reacție ... ?

Chiar nu este nimeni interesat de Ionel Pop .... ?

Chiar nu mai citește nimeni dintre vânătorii noștri... ?

Mar Sep 18, 2018 11:56 am

Eu vreau o bucata, se poate impacheta cu Gurghiul lui Spiess ?!?

Mar Sep 18, 2018 12:50 pm

Sharpshooter scrie:Eu vreau o bucata, se poate impacheta cu Gurghiul lui Spiess ?!?

O sa va trimit si cartea cu Gurghiul. Va rog trimiteti datele dvs. complete si numarul de telefon la adresa ioan.venator@gmail.com.

Vin Oct 19, 2018 6:00 pm

am trimis email, vreau 3 bucati.
Scrie un răspuns