Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este Mar Apr 23, 2019 10:43 pm

Răspunde la subiect  [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
DISPARITIE MISTERIOASA...... 
Autor Mesaj
Administrator
Administrator

Status: Neconectat
Mesaj Re: DISPARITIE MISTERIOASA......
Nasol! Urat din partea lor, totusi cred ca foc fara fum nu exista. Pune numarul de telefon sa vedem ce se poate face.

Lun Noi 08, 2010 9:07 am
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM
Membru activ
Membru activ

Cine a facut o asemenea "gluma", fie nu a avut niciodata caine si nu-l duce mintea, fie e pur si simplu un om rau. Sa-i dai omului sperante aiurea, e o cruzime gratuita, care nu poate avea nici o justificare. Daca exista un iad, sigur are un loc special pentru cei care fac rau din placere.

Lun Noi 08, 2010 10:27 am
Profil Trimiteţi mesaj privat
Administrator
Administrator

dami un nume si nr de tel

Lun Noi 08, 2010 10:30 am
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM WWW
Membru de onoare
Membru de onoare

Caine este furat sigur si cu aceste telefoane ori vrea sa te indeparteze de locul unde se afla caiele ori vrea o recompensa si vrea sa gaseasca portita de intare ! Cand mi l-au furat pe kily dupa vreo 2 saptamani de lipit anunturi si afise am primit vreo 2 3 zile telefoane ca daca mai vreau cainele sa merg cu 200 de lei acolo si acolo si cu 100 de euro acolo , tot alte telefoane ! Ma sunau ca sa ma indeparteze de locul cu pricina trimitandu-ma in alte parti si ca sa vada daca valoreaza cainele cat cer ei ! Ti o spun din proprie experienta ! Sper sa o gasesti !

Ceva nu e in regula ! Daca ai primit telefon si ai sunat inapoi la numarul respectiv nu are cum sa nu fie alocat ! Mai verifica !

ij12/1,12boc uzumlu,12hatsan semi,22hornet umc&busnel3-9X36,remington7mmRemMag&meopta3-9X42,444mariln,243Hova tactical&IORtactica9-36X56,22lr umc,ij12/2,deutsch drathaar,foxterrier smoth,vitara si chef de viata si petreceri cu prieteni ca voi!

Mar Noi 23, 2010 10:14 am
Profil Trimiteţi mesaj privat WWW
Membru de onoare
Membru de onoare

carpineanu flavio scrie:
Caine este furat sigur si cu aceste telefoane ori vrea sa te indeparteze de locul unde se afla caiele ori vrea o recompensa si vrea sa gaseasca portita de intare ! Cand mi l-au furat pe kily dupa vreo 2 saptamani de lipit anunturi si afise am primit vreo 2 3 zile telefoane ca daca mai vreau cainele sa merg cu 200 de lei acolo si acolo si cu 100 de euro acolo , tot alte telefoane ! Ma sunau ca sa ma indeparteze de locul cu pricina trimitandu-ma in alte parti si ca sa vada daca valoreaza cainele cat cer ei ! Ti o spun din proprie experienta ! Sper sa o gasesti !

Ceva nu e in regula ! Daca ai primit telefon si ai sunat inapoi la numarul respectiv nu are cum sa nu fie alocat ! Mai verifica !

Cu toate ca eram hotarit sa nu mai scriu tie i-ti raspund.Fii sigur ca am fost sunat de pe o cartela.Am in zona o gramada de invidiosi pe care ii framinta mai mult ce fac eu in loc sa-si vada de treaba lor.Problema este ca unii sunt si niste asa-zisi vinatori.Simbata ,cind eram la inaugurare ,a disparut Iancu.Inca nu stiu nimic de el.Si cred ca nici nu voi stii.Cu asta am terminat.

Mar Noi 23, 2010 11:28 am
Membru de onoare
Membru de onoare

Urata treaba ,dupa ce-ti infig cutitul in inima mai il si rasucesc.....din cate spui nu sant numai invidiosi sunt si cinici ,bolnavi cu capul,cred totusi ca sadismul asta nu e gratuit si s-ar putea ca Flavio sa aiba dreptate......Sincer imi pare rau pentru ce ti-se intampla ....

Mar Noi 23, 2010 11:46 am
Membru de onoare
Membru de onoare

Pfuaiiiii !!!

ij12/1,12boc uzumlu,12hatsan semi,22hornet umc&busnel3-9X36,remington7mmRemMag&meopta3-9X42,444mariln,243Hova tactical&IORtactica9-36X56,22lr umc,ij12/2,deutsch drathaar,foxterrier smoth,vitara si chef de viata si petreceri cu prieteni ca voi!

Sâm Dec 11, 2010 1:59 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat WWW
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 97 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7