Vizualizare mesaje fără răspuns | Vizualizare subiecte active Acum este Vin Dec 14, 2018 1:18 am

Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
cross67- un forumist de care trebuie sa ne ferim 
Autor Mesaj
Administrator
Administrator

Status: Neconectat
Mesaj Răspuns: cross67- un forumist de care trebuie sa ne ferim
eltorro, 8x57: uitati-va cam cati forumisti au scris la acest topic si cati dintre ei i-au gasit vreo scuza. Pentru voi poate este mai greu sa va puneti in pielea noastra pentru ca nu ati participat la nici o Intalnire a Forumistilor. De pe mal este usor sa strigi si sa dai cu bota in balta!  :respect:

Vin Feb 20, 2009 9:36 am
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM
Membru important
Membru important

Cam vehementa reactia sau mi se pare ?!

"peste tot sunt anumite conditii, in care primesti banii doar daca anunti cu un numar de  zile inainte retragerea si nu-i primesti toti. "

Corect,dar in conditiile de inscriere la intalnire nu scria niciunde de asta.

"Ca sa iti spun un lucru, pe care de altfel sunt sigur ca l-au explicat la timpul potrivit colegii mei, la hotel initial am fost nevoiti sa achitam suma INTEGRALA : cazare+masa pentru TOATA LISTA".

Lista de platitori sau lista celor anuntati doar,sau a celor neanutati,dar care au participat???Sau lista invitatilor?

"Asa ca daca ai vreo plangere te rog sa o adresezi Hotelului, care din pacate nu este in proprietatea siteului sau vreunuia care s-a ocupat de organizare."

Nu am avut nici un contact cu hotelul,ci cu unul sau doi din organizatori,la fel cum Dan nu a avut contact cu Vinurile ci doar cu intermediarul :new_dracusor:

" DAR, vad ca dupa atata timp nu ai inteles aceasta problema"

Nu am inteles-o "dupa atata timp" fiindca tu nu mi-ai explicat-o si nici alt organizator din proprie initiativa sau printr-un topic dedicat intalnirii si aspectelor organizatorice,desi tu mi-ai trimis invitatia pe mail.Dan a incercat sa-mi explice cu "te rog sa intelegi",etc.,dar asta s-a intamplat dupa ce mi-am permis (dintr-o justificata curiozitate)sa intreb pe PM ce s-a intamplat .

Iar cu privire la imensa suma trimisa ca avans,i-am pus de mult cruce.
Aici vorbeam de corectitudine,onestitate,transparenta,colegialitate,etc.,sentimente care ii stapanesc pe utilizatorii forumului,nu?

Cu asta am terminat.Nu ma intereseaza spalatul rufelor in public.Iar in ce priveste povestea cu Cross,atata vreme cat la momentul in care se faceau aranjamentele anterior intalnirii nu s-a facut nimic public,nu vad de ce se fac acum.Cat o castigat unul sau altul din afacere-unul mai mult sau mai putin-(ca de pierdut nu se pune problema) e fix treaba celor implicati in treaba nu a forumistilor.Eventual,e doar o invatatura de minte pentru unii....

Vin Feb 20, 2009 10:13 am
Profil Trimiteţi mesaj privat
Membru de onoare
Membru de onoare

vmpaul scrie:

Aici vorbeam de corectitudine,onestitate,transparenta,colegialitate,etc.,sentimente care ii stapanesc pe utilizatorii forumului,nu?

vmpaul scrie:
Iar in ce priveste povestea cu Cross,atata vreme cat la momentul in care se faceau aranjamentele anterior intalnirii nu s-a facut nimic public,nu vad de ce se fac acum.

@vmpaul, am impresia ca te contrazici singur de la o propozitie la alta, in fine, mesajul este receptionat, cel putin de mine si iata cum l-am inteles eu: cei ce i-si bat joc de noi, majoritatea forumistilor de pe acest site, sunt priviti ca niste eroi de altii.

8x57 scrie:
Dar revolta sufleteasca personala nu e voie sa se transforme in act de razbunare.

@Victor,
  nu intru in amanuntele postarii tale ptr ca stiu la cine si la ce te referi, este parerea ta dar nu si a mea.  Vreau sa revin doar asupra a ceea ce consider eu ca este un act de...hai sa nu i-i spun demagogie, ci doar de interpretare. Cum se face ca atunci cand ai fost suparat din anumite motive pe uni forumisti, ti-ai sters o sumedenie de postari si poze, acela nu a fost un act de razbunare?

Vin Feb 20, 2009 11:23 am
Membru de onoare
Membru de onoare

Mai oameni buni ,haideti sa nu mai scormonim c...u si sa ne vedem de ale noastre adica de Forum
Parerea mea ,daca conteaza, este sa stergeti acest topic pt ca am impresia ca a inceput sa degenereze

Vin Feb 20, 2009 11:45 am
Profil Trimiteţi mesaj privat WWW
Administrator
Administrator

topicul va fi blocat

Vin Feb 20, 2009 11:55 am
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM WWW
Membru de onoare
Membru de onoare

radubichis scrie:
Mai oameni buni ,haideti sa nu mai scormonim c...u si sa ne vedem de ale noastre adica de Forum
Parerea mea ,daca conteaza, este sa stergeti acest topic pt ca am impresia ca a inceput sa degenereze

In foarte mare masura ai dreptate Radule!
Sunt de acord cu tine! De, parul carunt i-si spune cuvantul :icon_lol:
:respect:

Vin Feb 20, 2009 11:57 am
Membru de onoare
Membru de onoare

Chiar ca nu inteleg conceptia unora. Ce mai nesimtire, adica dupa ce OAMENI astia in frunte cu Keiler si Sierra au pus umarul si au investit o gramada din timpul lor pentru noi si au pus pe picioare o intilnire de vis unde toti neam simtit bine, acum sa mai apara cite unu si sa inceapa sa arunce cu mizerie in ei. Din pacate Romania este plina de asemenea oameni cu concepti stupide, de aia nici nu moare topicul "Romania tara de cacat..."

Vin Feb 20, 2009 12:30 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat YIM WWW
Membru de onoare
Membru de onoare

Sibianu scrie:
Chiar ca nu inteleg conceptia unora. Ce mai nesimtire, adica dupa ce OAMENI astia in frunte cu Keiler si Sierra au pus umarul si au investit o gramada din timpul lor pentru noi si au pus pe picioare o intilnire de vis unde toti neam simtit bine, acum sa mai apara cite unu si sa inceapa sa arunce cu mizerie in ei. Din pacate Romania este plina de asemenea oameni cu concepti stupide, de aia nici nu moare topicul "Romania tara de cacat..."

Adrian hai s-o lasam moarta ,nu merita s-o mai lungim

Vin Feb 20, 2009 12:36 pm
Profil Trimiteţi mesaj privat WWW
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.   [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4